1401/12/21 نویسنده : مستر زنبیل
312 0 0

نکات کلیدی برای توسعه کسب و کار خانگی ویژه

آیا شما جزو آن دسته از افرادی هستید که تا اسم کسب و کار خانگی به گوشتان می‌خورد به این فکر می‌کنید که این کار جزو کم درآمدترین شغل‌ها محسوب می‌شود؟ در سال‌های گذشته شاید این کار درآمد کمی داشت اما امروزه با وجود فضای مجازی و اینترنت و یک گوشی موبایل به همراه ایده‌های جذاب و خلاقانه می‌توانید به درآمد بالا برسید. اما سوالی که ممکن است ذهن شما را به خود مشغول کرده باشد این است که چگونه کسب و کار خانگی خود را راه‌اندازی کنیم؟ برای شروع به چه چیزهایی نیاز داریم؟ آیا می‌شود یک کسب و کار خانگی را رونق داد؟

1401/12/02 نویسنده : مستر زنبیل
691 0 1

آشنایی با سنت ایرانیان در عید نوروز ویژه

جشن و سرور در فرهنگ ایران از جایگاه بالایی برخوردار است. در تقویم باستانی ایران، جشن‌های بسیاری مانند مهرگان، تیرگان، آبانگان و… با مناسبت‌های مختلف برگزار می‌شد. یکی از این جشن‌های مهم برگزاری عید نوروز بود که تاریخچه سه هزار ساله دارد که از دوران قدیم برای ما به یادگار مانده است.

1401/11/25 نویسنده : مستر زنبیل
618 0 1

عید نوروز در کشورهای همسایه چگونه برگزار می‌شود؟ ویژه

عید نوروز یک جشن باستانی با قدمت طولانی است که در سراسر جهان شناخته شده است و کشورهای مختلف از چند ماه قبل برای برگزاری این جشن آماده می‌شوند. تمام اقوام و ملت‌ها با فرهنگ و سنت‌های مختلف ریشه‌ تاریخی و فرهنگی دارند که نشان‌دهنده اصالت آن کشور است.

1401/11/23 نویسنده : مستر زنبیل
395 0 1

با عیدی سال 1401 برای عید نوروز چه بخریم؟ ویژه

شرکت‌ها و کارفرمایان یک ماه مانده به عید نوروز، عیدی کارمندان و کارگران خود پرداخت می‌کنند. این مبلغ از حقوق ماهیانه آن‌ها جدا است و با توجه به سنوات و حقوق ماهیانه آن‌ها محاسبه و پرداخت می‌شود. سوال این‌جاست که با قیمت‌های سرسام‌آور شب عید، این عیدی کفاف خرید چند قلم از مایحتاج تعطیلات نوروز را می‌دهد یا چطور باید آن را بودجه‌بندی کرد تا برای خرید برخی قلم‌ها کم نیاوریم؟

1401/11/17 نویسنده : مستر زنبیل
486 0 5

ارده کنجد دوآتشه چگونه تولید می‌شود؟ ویژه

ارده کنجد دوآتشه یکی از پرطرفدارترین و خوشمزه‌ترین انواع ارده و محصولات کنجدی است؛ که بسیاری از مردم دنیا، دوست دارند آن را تهیه کنند. ارده کنجد، طبیعی گرم و تر دارد و برای افراد سرد مزاج بسیار مفید است. به خصوص در فصل زمستان به عنوان بهترین غذا عمل می‌کند، زیرا به بدن انرژی می‌دهد و سوخت و ساز آن را تامین می‌کند.

1401/11/12 نویسنده : مستر زنبیل
358 0 6

معرفی و بررسی انواع همکاری در فروش ویژه

اگر به دنبال یک شغل با پورسانت بالا هستید، پیشنهاد ما به شما استفاده از سیستم همکاری در فروش است. شیوه کاری این سیستم به این صورت است که شما محصولات دیگران را از طریق شبکه‌های اجتماعی تبلیغ می‌کنید. در صورت خرید از سمت کاربران، کمیسیون و پورسانت دریافت خواهید کرد.

1401/11/10 نویسنده : مستر زنبیل
391 0 2

بهترین سایت‌های همکاری در فروش ویژه

سیستم همکاری در فروش در بسیاری از وب‌سایت‌ها، در سال‌های اخیر ایجاد شده است. این سیستم یکی از بهترین راه‌های کسب درآمد است؛ که اگر محصولات مناسب و تبلیغات درست داشته باشید، به درآمد ماهیانه خوبی خواهید رسید. این سیستم تنها مختص به کشورهای اروپایی آمریکا، انگلیس، استرالیا و… نیست و با 20 سال سابقه کاری، به عنوان یک صنعت معروف و پرطرفدار معرفی شده است. بلکه شرکت‌های ایرانی در این زمینه موفق عمل کرده‌اند.

1401/11/04 نویسنده : مستر زنبیل
362 0 1

جدیدترین ترفندهای آموزش همکاری در فروش ویژه

با گسترش اینترنت و شبکه‌های اجتماعی، بازاریابی دچار تغییرات بسیاری شده و از قالب سنتی و قدیمی دور شده است. امروزه بازاریابی سنتی جایگاه خود را به سیستم همکاری در فروش با ترفندها و شیوه‌های نوین داده است. امروزه بیشتر کسب و کارها در تلاش هستند تا محصولات خود را از طریق همکاری در فروش و بازاریابی نوین به فروش برسانند. از این طریق می‌توان محصولات بیشتری را فروخت و مشتریان زیادی را جذب کرد. این صنعت از سال 2015 با نرخ ترکیبی سالانه 10 درصد رشد کرده است و انتظار می‌رفته است که تا سال 2022 به نرخ 90 درصد برسد.

1401/11/02 نویسنده : مستر زنبیل
298 0 1

ویژگی‌های مهم یک فروشگاه اینترنتی موفق ویژه

راه‌اندازی یک فروشگاه اینترنتی باعث می‌شود تا به دنیای دیگری از خرید و فروش وارد شوید. از طریق سایت فروشگاهی تعداد مشتریان شما روز به روز افزایش می‌یابد. این اتفاق اما زمانی رخ می‌دهد که فروشگاه شما تمام ویژگی‌های اصلی یک وب‌سایت فروشگاه موفق را داشته باشد.

0
ثبت سفارش
تعداد
عنوان