متن

مشتریان عزیز فروشگاه مسترزنبیل می توانند در صورت مشاهده مغایرت در محصولات ارسالی سایت ضمن هماهنگی با پشتیبانی مسترزنبیل حداکثر تا 7 روز کالای خود را با حفظ شرایط اولیه برای فروشگاه ارسال کنند.

 

شرایط تعویض کالا:

1- صدمات ناشی از حمل و نقل و ارسال محصول:

در صورتی که محصول سفارش داده شده حین حمل و نقل آسیب و صدمه فیزیکی دیده باشد، مسئولیت آن بر عهده مجموعه مسترزنبیل بوده و تمامی هزینه‌ها بر عهده مجموعه مسترزنبیل می‌باشد، لذا خواهشمند است هنگام تحویل، محصول را بررسی نمایید و در صورت مشاهده صدمه فیزیکی مراتب را در اسرع وقت به اطلاع برسانید تا نسبت به تعویض محصول و جایگرینی محصولی دیگر، اقدامات لازم صورت پذیرد.

2- عدم تطابق محصول سفارش داده شده با محصول ارسالی:

در صورتی که محصول ارسال شده برای شما با محصول سفارش داده شده مغایرت داشته باشد (به عنوان مثال عدم تطابق رنگ و یا مدل کالای ارسالی با کالای سفارش داده شده) شما باید مراتب را در اسرع وقت به اطلاع کارشناسان پشتیبانی مسترزنبیل رسانده و بعد از هماهنگی، محصول را برای تعویض با همان بسته‌بندی که برای شما ارسال گردیده به همراه فاکتور خرید محصول، به مسترزنبیل تحویل نمایید. توجه داشته باشید که درصورت تائید عدم تطابق محصول سفارش داده شده با محصول ارسالی توسط کارشناسان مسترزنبیل، هزینه عودت و تعویض کالا به عهده فروشگاه اینترنتی مسترزنبیل می‌­باشد. لازم به ذکر است مجموعه مسترزنبیل تنها در صورتی این خدمات را ارائه می‌دهد که محصول اشاره شده، مورد استفاده قرار نگرفته باشد. همچنین در صورتی که مغایرت بدون نیاز به گشودن بسته بندی(پلمپ) قابل تشخیص باشد تنها در صورت پلمپ بودن اقدام به تعویض کالا می‌گردد.

3 - شرایط عودت کالا:

در صورت عدم رضایت شما از محصول خریداری شده، مجموعه مسترزنبیل این امکان را فراهم نموده است تا محصول خود را در صورت خارج ننمودن از بسته‌بندی (پلمپ) تعویض نمایید (تا 7 روز). لازم به ذکر است در این مورد کالا و محصول ارسال شده باید صحیح و سالم و به همان شکلی باشد که به خریدار تحویل گردیده است. همچنین هزینه ارسال محصول به فروشگاه اینترنتی مسترزنبیل، به عهده مشتری می‌باشد.

0
ثبت سفارش
تعداد
عنوان